Veteranenklassement 1999 en 2000

Archief

Erik Peet schrijft: ” Bij deze de uiteindelijke uitslag van het Veteranenklassement 1999. Tevens de tussenstand van het nieuwe seizoen 2000. Hiervoor kunt u nog inschrijven. Een aantal ploegen met goede resultaten op de Head zijn automatisch ingeschreven(met 8 of 4 personen). Zelf inschrijven heeft als voordeel dat U reserveroeiers kunt opgeven (2 voor de 8+, 1 voor de 4x) en ik U kan bereiken. “

Eindstand 1999

Link: veteranenklassement1999.pdf

Stand 2000 na twee zonder- en skiff head:

Link: veteranenklassement2000.pdf

De puntentelling is inzichtelijker geworden. Het aantal punten is gelijk aan het aantal verslagen ploegen na correctie voor leeftijd. Dit geldt voor 8+ en 4x. Voor 2- ploegen wordt door 4 gedeeld, voor 4+ door 2, voor 2x door 2 en voor 1x door 4. Meerdere resultaten op een dag van verschillende ploegen in 4+, 2-, 2x en 1x worden wel opgeteld.

Omdat in de heren-Head de categorieën niet op één tijdstip starten en het aantal deelnemende ploegen een zeventiental verschilt, zijn de oudere categorieën naar evenredigheid op gelijke hoogte gebracht met de jongere categorieën.

Met deze veranderingen zal op het eind van het seizoen de winnende ploeg welzeker de sterkste ploeg zijn. Het puntentotaal krijgt meer het karakter van “rating”. (vgl schaaksport).

pdf files te lezen met de gratis acrobat reader