Aan: alle wedstrijdcommissarissen
Van: Thijs Koetsier, Score supervisor Pink Elephant Challenge Cup
Datum: 11-04-00
Geachte wedstrijdcommissaris,
In verband met de te verroeien Challenge Cup gedurende het komende seizoen zult u voorafgaand aan de Randstad Regatta informatie over de deelnemers aan deze competitie moeten doorgeven aan de KNRB.
Ter herinnering uit bepaling 5 van de Pink Elephant Challenge Cup zoals verschenen in de ROEIEN van februari/maart 2000: “Alle deelnemende verenigingen moeten uiterlijk bij de inschrijving voor de
Randstad een namenlijst inleveren bij de KRNB (e-mail:[e-mailadres verwijderd]) met daarop alle leden die eventueel voor de vereniging kunnen uitkomen in de Pink Elephant Challenge Cup, ook die gaan deelnemen in ploegen van een andere vereniging.”
In aanvulling hierop: Bij deze namenlijst zult u per roeier/roeister de volgende gegevens dienen te vermelden:
– Voor- en achternaam
– Geboortedatum
– Eerste jaar waarin de roeisport uitgeoefend werd
– Beknopt overzicht roeiverleden (met status B/N/O/SA)
– Gewicht en lengte
– Persoonlijk record op een 2K-ergometertest
Met vriendelijke groet,
Thijs Koetsier
Score Supervisor
Pink Elephant Challence Cup
____________________
M.D.Koetsier
[e-mailadres verwijderd]



