Na drie jaar trouwe dienst neemt de huidige hoofdredacteur van Varsity Magazine, Frans Overkleeft, afscheid van het ‘keffertje van de roei-journalistiek’. Een gedwongen afscheid, welteverstaan: na vijf jaar een niet corporaal aan het roer te hebben geduld vond het bestuur van de Club het wel genoeg en keert men terug bij de oorsprong. Overkleefts opvolger is dan ook Nereïd Coen Eggenkamp, voormalig bondscoach development van de KNRB en oud-hoofdredacteur van het blad ‘Roeien’. Maar dat is niet de enige vernieuwing op de redactieburelen.
De Club van Broekhuizen is namelijk ook op zoek naar nieuw schrijftalent. Men heeft namelijk een reputatie hoog te houden van het correct voorspellen van de Varsity-uitslag. Heb jij een gouden – of tenminste goudgerand – pennetje? Wil je bijdragen aan volgende edities van het Varsity Magazine en interviews en achtergrondartikelen schrijven over alle mooie verhalen die studentenroeiend Nederland rijk is? Stuur dan voor 1 mei aanstaande een proefartikel van maximaal 600 woorden over een zelfbepaald (maar roeigerelateerd) onderwerp naar [e-mailadres verwijderd] en je krijgt gegarandeerd een (hard doch eerlijk) antwoord.
Varsity Magazine hecht, net als alle overheidsinstanties, waarde aan diversiteit in haar redactiegelederen. Aarzel dus vooral niet om de pen ter hand te nemen; zaken zoals een houten been, een drievoudige nationaliteit of een Euros-lidmaatschap zijn – in principe – geen beletsel! Maar boven alles: vergeet de acceptgiro niet.


