Stuurliedencursus ZHRB [18 feb]

Archief

Op 18 februari wordt er weer een stuurliedenavond georganiseerd door de ZHRB. Deze zal plaatvinden op sociëteit “De Beuk” (Proteus-Eretes). Op deze avond zal een video van het parcours over de Amstel tijdens de Head worden vertoond, voorzien van commentaar van een ervaren stuur. Ook zal kamprechter drs. S.T.L. Roes uitleg geven over de voor stuurlieden relevante reglementen. De avond begint om 19:30 en is ook open voor stuurlieden van buiten de ZHRB.

Opgeven voor deze avond kan door middel van een mailtje naar [e-mailadres verwijderd] met als onderwerp “stuurliedenavond”. Als je in een mailtje meerdere mensen wil opgeven, vermeld dan aub hun mailadressen.

Deelname aan de avond kost EUR 3,-, te betalen op de avond zelf. Betaling door een bestuur voor een groep stuurlieden is alleen mogelijk als dat van tevoren is afgesproken. Koffie en thee zijn bij de prijs inbegrepen.

Meer informatie op www.zhrb.nl.