19 oktober 2021

NLroeiToto Olympische Spelen 2021

NLroeiToto Olympische Spelen 2021

Voor NLroei-donateurs die in 2021 (tussen 1 januari en 21 juli) minimaal 5 euro hebben bijgedragen aan de crowdfunding van NLroei, organiseert de redactie het “NLroeiToto”.

Spelregels

  1. De deelname is gratis;
  2. De donateurs ontvangen op 14 juli een link naar de NLroeiTotopagina, nieuwe donateurs krijgen die link binnen 24 uur na betaling van minimaal 5 euro;
  3. Je moet van de 11 Nederlandse boten bij de Olympische Spelen van Tokyo de eindklassering voorspellen. Dat kan een plaats in de A-finale zijn (1 tot en met 6), de B-finale is plaats 7 tm 12 etc.;
  4. Elk juist voorspelde eindklassering levert de deelnemer een (zegge 1) punt op;
  5. Degenen met het hoogste aantal punten krijgen de eretitel: Koning NLroeiToto en ontvangen een attentie van Roeigoed.nl;
  6. Onder de winnaars – dus de donateurs met het hoogste puntenaantal – wordt een hoofdprijs van 100 euro verloot, bestemd voor een goed doel: dat kan een bij de roeibond aangesloten roeivereniging zijn, of aan het jeugdsportfonds.
  7. Er zijn vier finaledagen. Na elke finaledag wordt de tussenstand gepubliceerd, en later uiteraard de einduitslag;
  8. Deelnemers spelen onder hun eigen (voor- en achter)naam mee, en gaan akkoord met de publicatie daarvan, per donateur/e-mailadres één deelname.
  9. In alle gevallen waarin niet is voorzien, beslist de NLredactie.  
  10. De hoofdcoaches van de roeibond zijn uitgesloten van deelname in verband met matchfixing.

Nog vragen? Mail naar info@NLroei.nl

Inschrijvingen

Dit is de lijst met de definitieve deelnemers van het olympische roeitoernooi.

Tussenstand

Bekijk hier de gedetailleerde tussenstand van de toto.

NaamHolland AchtMannen vierzonderMannen tweezonderMannen dubbelvierMannen dubbeltweeVrouwen vierzonderVrouwen dubbelvierVrouwen dubbeltweeLichte vrouwen dubbeltweeVrouwen skiffPunten
Jan Zuurbier468121332104
Laurens Dokter5810122261114
Anita Meiland36613153174
Frank Bertina56512142154
Ad van Ommeren36716135174
Geert van der Sman35713123174
Damion Eigenberg471013233163
Femke Dekker471013233283
Anne Ernest46813234183
Dianne de Kok123121331113
bart van westreenen48814233283
Bert Hoefsloot4611221532143
Heleen Cocu-Wassink25512232193
Johan Molenaar46713135183
Wim ten Have37714234153
Helma Nepperus36711111153
Paul Beele477131131113
Marjolein Snippe33313162343
G Cirkel6981212123153
Arold de Vries39814133152
Hinne Paul Krolis48913234162
Suzanne Bauman378151131192
Gabi Bertram36823133162
Barend Doorduin34613123152
Fausto Visser23412132112
Peter Wijga32614313192
Fabian Bos45813234182
Jantine Hamelink32313113142
Floor Harms37622133182
Paul Broekhuizen379132351102
STEVEN SNIJDERS23413123152
Hidde van de Beek47614143192
Frans van Mierlo49724143262
Jeltsje de Jong357191571142
Familie Mollee35713132152
marijke zeekant528141452102
Ernst van Hille258131341101
Jos Luttjeboer23913132131
Engbert T33813122121
Hans Rompa13413154141
Dirk Imkamp33322122131
Hans Nieuwdorp35913134151
Mieke Van Os626381713111