Hopelijk is de Bosbaanrenovatie spoedig gereed

Column

Het zijn vreemde tijden, ook binnen het roeien. We krijgen straks de wereldkampioenschappen in Amsterdam, maar voorlopig kunnen er nog steeds geen wedstrijden op de Bosbaan worden geroeid. Er moet nog werk worden verricht om de Bosbaan in topconditie te krijgen.

Het verbaasde me toen ik de verwarring hoorde over waar de bondsledenvergadering van vandaag zou plaatsvinden. Het antwoord was: bij Willem III, maar de wedstrijden van dit weekeinde zijn naar de Willem-Alexanderbaan bij Rotterdam verplaatst.

Kennelijk verloopt de renovatie voor de WK niet geheel volgens planning en dat is toch jammer. Het was mooi geweest als ploegen de verbeterde Bosbaan al eerder hadden kunnen testen. Ik heb er nog steeds vertrouwen in, maar ik hoop wel dat de verbeterde Bosbaan nu snel af is.

En ik verheug me natuurlijk op de komende wereldkampioenschappen in eigen land. Bij eerdere WK-edities op Nederlandse roeiwateren, kwamen de Nederlandse ploegen niet goed uit de verf, hopelijk zal dat dit jaar anders zijn.