Vorig jaar is het traject van de befaamde Vechtrace veranderd, waardoor de race zonder sluisonderbreking geheel over de prachtige meanderende Vecht kon plaatsvinden. Dat was een overduidelijk succes met een grote deelname. Reden om deze 22e Vechtrace, die Roeivereniging Salland in Gramsbergen samen met Bootsclub Nordhorn organiseert, weer over dit fraaie traject te laten plaats vinden. Een unieke wedstrijd voor roeiliefhebbers, die in wedstrijdtempo de grens tussen Nederland en Duitsland zullen oversteken.
De start is stroomopwaarts op de Vecht, anderhalve kilometer voorbij het plaatsje Laar in Duitsland. De finish ligt vijf kilometer stroomafwaarts in Nederland, vlak voor de kruising van de Vecht met het kanaal van Almelo naar Coevorden. Aan dat kanaal ligt even verderop in Gramsbergen de roeivereniging Salland, waar de ontvangst en de prijsuitreiking zijn. De race is open voor skiffs, (mix)dubbeltwee, twee-zonder, gestuurde vier en gestuurde C-vier.
Wij heten u van harte welkom op zaterdag 5 oktober! Meer informatie over de wedstrijd is te vinden op de website van de Vechtrace.
Evenement: 22e Internationale Vechtrace
Datum: 5 oktober 2013
Locatie: Overijssel

