De kortingsactie op maandblad Roeien heeft via NLroei een onverwacht hoog aantal nieuwe lezers opgeleverd. Inmiddels is de stapel evenementennummers, extra gedrukt voor het tijdelijke aanbod, zodanig gekrompen dat de aanbieding beëindigd moest worden. Voor 10 euro wordt nu een abonnement aangeboden voor de tien journalistieke edities die dit jaar nog zullen verschijnen. Exclusief het evenementennummer dus. Dat heeft Coen Eggenkamp, hoofdredateur van Roeien, gemeld. Normaal kost een abonnement op het officiële orgaan van de KNRB 20 euro.
Het evenementennummer van Roeien is een handzame informatiebron voor iedere roeier, coach of bestuurder. Een uitneembare jaarkalender toont alle evenementen in één oogopslag.
Verder biedt Roeien in januari:
- Alle roei-evenementen met de uitgeschreven nummers;
- De organistaties en contactpersonen;
- Klassementen en hun bepalingen.
Het blad bundelt tevens adres- en e-mailgegevens van:
- KNRB-commissies en haar functionarissen;
- Gediplomeerde kamprechters, (bonds)coaches, en instructeurs;
- Alle aangesloten verenigingen.
In de overige tien uitgaven worden alle facetten van de roeisport op de voet gevolgd door de redactie. In woord en beeld brengt ‘Roeien’ toertochtimpressies, wedstrijdanalyses, interviews, columns, klassementen en meer.
Een abonnement op maandblad ‘Roeien’ of een los nummer kun je (per e-mail) aanvragen bij de KNRB ([e-mailadres verwijderd]).
- Geef duidelijk aan of je een abonnement of een los nummer wilt aanvragen.
- Een jaarabonnement kost normaal euro 20,-, tijdelijk betaalt u echter slechts euro 13,-. Na aanvraag stuurt het bondsbureau een machtigingsformulier. Het abonnement wordt afgesloten door het ondertekenen en retourneren van de machtiging.
- Het evenementennummer kost euro 12,- en overige losse nummers kosten euro 3,- (inclusief verzending). Losse nummers worden, zolang de voorraad strekt, toegezonden na vooruitbetaling via giro of bank.
Redactie Blad Roeien ([e-mailadres verwijderd])
Foto’s



