Alle Varsity-foto’s online

Archief

In het NLroei fotoboek staan nu (bijna) alle 292 foto’s van de Varsity. Alle foto’s van Sybrand Treffers (ECBC/NLroei) staan online, enkele van Marijn Engels zijn ge-upload, en ook de foto’s van Bert Cocu en Erwin Cardol(ECBC/NLroei).

Nabestellen van foto’s Sybrand Treffers:

Kosten voor een afdruk ± 20×30 centimeter van Varsity 2001: ƒ 15,- Kosten per bestelling, ongeacht het aantal foto’s: ƒ10,-

Nabestellen werkt als volgt. Maak het bedrag over op giro 5963182 van TIS-Holland in Utrecht, schrijf op het overschrijvingsformulier van de bank de gewenste fotonummers.

Voor betalingen via girotel: zorg s.v.p. dat het bezorgadres meegestuurd wordt.

Het nummer van de na te bestellen foto moet uit een zeven cijferige code bestaan (xxx-xxxx), voor foto’s met een andere code gelieve te mailen met het adres dat op de foto staat.

De eerste lichting nabestellingen van Head en Heineken wordt begin volgende week bezorgd. 

Foto’s